На Львівщині продовжують формувати штурмові бригади «Гвардія наступу»

Бригади створюють на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

18:10 22.02.2023

Як оформити виплати захисникам з нагородами

20 січня уряд ухвалив постанову №79, що регулює щомісячні грошові виплати для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Нововведення стосується людей, які брали безпосередню участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України, і мають певні нагороди, отримані починаючи з 2014 року.

11:39 22.02.2023

До 250 тис. гривень на старт або розвиток бізнесу: відновлено прийом заяв на участь у програмі «єРобота»

У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» з лютого поточного року відновлено прийом заяв від охочих отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.

15:46 20.02.2023

Сьогодні на Золочівщині вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні

"Минули роки, а ми бачимо, що біль від смертей молодих хлопців та чоловіків нікуди не дівся. Єдине, що можемо, – памʼятати про них. Передавати цю памʼять нашим наступним поколінням. Не забувати, що ці молодики дали шанс Україні відокремитись від росії, не будувати відносини разом із терористичною державою. Ми несемо великі втрати, коли виборюємо нашу Незалежність, коли заявляємо на весь світ, що хочемо рухатись до Заходу, а не до Сходу.

15:35 20.02.2023

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2022 році

Упродовж 2022 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП в Львівській області) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на:

15:25 20.02.2023