Місто Золочів відзначило свій ювілей – 600-ту річницю від Дня заснування

Дякуючи нашим Захисникам, сьогодні в Золочеві мали змогу провести урочистості до Дня міста. Зранку у храмах міста відбулись Богослужіння, а згодом мешканці та гості міста змогли відвідати локації, де пройшли заходи, приурочені до ювілею.

21:25 28.05.2023

Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Днем міста Золочева!

Золочів – різний. Архітектурний у центрі, зелений на околицях, людний на вихідних, спокійний під час робочого дня. Але попри це треба сказати, що наше місто — це ми. Ті, хто тут вчиться, працює. Ті, хто просто тут живе.

11:32 28.05.2023

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

12:44 26.05.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича зі світлим святом Вознесіння Господнього!

"Щиро вітаю усіх зі Святом Вознесіння Господнього. Нехай цей день принесе вам радість, благословення та надію. Бажаю знаходити силу та покров Господа в усіх своїх зусиллях та починаннях. Нехай ваші серця сповнюються любов'ю, милосердям та миром, а ваші думки наповнюються благодаттю Його присутності.

11:09 25.05.2023