На Золочівщині змінили правила продажу алкоголю

Відтак, згідно наказу начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з 7 червня на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності заборонили торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пивом) на території Львівської області з 22:00 до 10:00.

19:36 07.06.2023

Відбулася нарада щодо створення академічних ліцеїв в Золочівській громаді

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом із керівництвом міської ради, профільними керівниками відділів освіти району та громади обговорили питання вдосконалення освіти, а саме створення академічного ліцею в Золочівській територіальній громаді. Також обговорили питання, повʼязані із демографічною ситуацією у громаді, вплив війни на освіту, фактори COVID-19, перспективи розвитку освітньої структури.

19:06 07.06.2023

У 180 –ті роковини від Дня смерті о.Маркіяна Шашкевича в Золочеві вшановували пам'ять Будителя Галичини

Сьогодні, у найскладніші дні для нашої країни, знаходимо сили не забувати наше минуле. Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Кулик, заступник голови райдержадміністрації Віктор Оліійник, колектив Золочівської РВА, духівництво, місцева влада і громада вшанували памʼять земляка, який розбудив Галичину в 19 столітті, чий памʼятник стоїть в центрі міста Золочева і чиї слова стали центральними для галичан в минулому.

16:30 07.06.2023

В Золочеві відбулась нарада з питань розвитку ЦНАПів у громадах Золочівського району

В роботі наради організованій Управлінням з питань цифрового розвитку Львівської ОВА за підтримки Золочівської РВА та під головуванням начальника Відділу розвитку надання адміністративних послуг Львівської ОВА Галини Тупісь взяли участь - заступник начальника Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин, начальник Відділу державної реєстрації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Золочівської РВА Марія Бончак ,профільні заступники голів громад Золочівщини, керівники ЦНАПів громад району.

14:48 07.06.2023

У Золочівській РВА обговорили питання забезпечення житлом сімей військовослужбовців та родин Героїв Небесної Сотні

Відбулась комісія з розгляду заяв на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, бійців-добровольців, інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, родин Героїв Небесної Сотні.

13:55 07.06.2023

Відбулось засідання комісії Золочівської райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

На комісію, що відбулась під головуванням заступника начальника Золочівської РВА Віктора Олійника, було винесено два питання. одне з яких - щодо розгляду ухвал суду про визначення проживання малолітніх осіб.

12:47 06.06.2023

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня журналіста

"У час війни ми ще раз переконались, що таке робота журналіста – бути під обстрілом, щоб розповісти світові правду; ховатись в окупованому місті, щоб показати, який “мір” несе росія. Сьогодні журналісти – це ще одні очі на для людей на лінії вогню. Майже вся інформація, яку ми маємо зараз, – написана, сказана, передана журналістами. Це важлива, часто недооцінена і ще частіше знецінена професія, але саме ці люди транслюють для нас все, що відбувається.

10:14 06.06.2023