Новини

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Управління соціального захисту населення Золочівської РВА інформує про проведення щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України” (далі – Конкурс), засновником та організатором якого є Всеукраїнська благодійна організація „Асоціація Благодійників України”.

11:37 06.04.2023

Шановні мешканці Золочівщини!

Повідомляємо, що у період з 10:00 год. до 13:00 год. 06 та 07 квітня 2023 року департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься тестування (без включення сирен) територіальної системи оповіщення в режимі реального часу. Будуть запущені блоки оповіщення універсальні - БОУ потужністю 200, 300 та 400 Ват.

09:58 06.04.2023

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Порядок проведення перерахунку пенсій з 1 квітня особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

17:30 05.04.2023

Фінансове управління Золочівської РВА провело аналіз доходів бюджетів територіальних громад Золочівського району за І квартал 2023 року

Проблемні питання виконання місцевих бюджетів стали ще більш актуальними під час війни, коли додалася одна очевидна потреба – перемогти. Це стосується насамперед допомоги армії, фінансування потреб внутрішньо-переміщених осіб, допомоги бізнесу, забезпечення поточних витрат. В таких нелегких умовах територіальні громади Золочівського району здобули значний досвід в ефективному використанні та управлінні своїми ресурсами. Як результат – станом на 1 квітня 2023 року всі місцеві бюджети виконані.

11:03 04.04.2023