Новини

У КНП “Золочівська ЦРЛ” триває капітальний ремонт ПРУ №51046 та капітальний ремонт мереж теплопостачання

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич та перший заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик відвідали КНП “Золочівську ЦРЛ”, де поспілкувались із директором Тарасом Яцунським. Йшлося про проведення робіт капітального ремонту ПРУ №51046 та капітального ремонту мереж теплопостачання.

19:02 07.11.2023

Фінансове управління Золочівської РВА підсумувало виконання місцевих бюджетів Золочівського району 10 місяців 2023 року

За оперативними даними у січні – жовтні 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів 927,6 млн. грн., в тому числі:

18:22 07.11.2023

Школа відповідального батьківства стартувала у Золочеві

Сьогодні відбувся тренінг "Відповідальне батьківство" для 22 учасників тренінгу – молодих мам, а також для тих, які зараз готуються стати мамами. Під час зустрічі  прослухали лекцію від консультантки з грудного вигодовування про комфортне грудне вигодовування для мами і дитини, про прикорм та м’яке завершення, а також про догляд за малюком до 1 року.

17:50 07.11.2023

Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич провів нараду з питань зміни умов оплати праці держслужбовців у 2024 році

На нараді очільник Золочівщини заслухав доповіді окремих керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо завершення проведення класифікації посад державної служби відповідно до алгоритму, що визначений постановою Кабінету міністрів України від 23.10.2023 р. № 1109.

13:40 07.11.2023

У Золочеві відзначили 212 – ту річницю з Дня народженння отця Маркіяна Шашкевича

Разом з громадою, духовенством, учнівською молоддю та представниками місцевої влади участь у заходах взяли перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, заступники – Богдан Гринишин і Віктор Олійник, колектив працівників Золочівської військової адміністрації.

14:33 06.11.2023

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди 212-ої річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича

"Сьогодні 212-та річниця від Дня народження особливого для золочівʼян поета, священника, мовознавця — Маркіяна Шашкевича.

09:32 06.11.2023