Новини

В Золочівській РВА проведено нараду щодо декларування доходів посадовими особами та держслужбовцями

В нараді, яку провели за дорученням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича та під головуванням заступника голови Богдана Гринишина взяли участь керівники відділів та структурних підрозділів Золочівської райдержадміністрації.

12:31 17.11.2023

До уваги платників податків!

Юридичні особи, фізичні особи – підприємці та громадяни при здійсненні сплати податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  повинні заповнювати у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

11:56 17.11.2023

25 років на варті трудових прав працівників

Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) є одним із важливих шляхів захисту трудових прав, свобод та інтересів суб’єктів трудового права. Серед основних трудових прав працівників, які передбачені законодавством про працю України є право на вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у встановленому законом порядку.

11:48 17.11.2023

З прикладами заповнення реквізиту «Призначення платежу» можна ознайомитсь на вебпорталі ДПС

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що на вебпорталі ДПС України можна ознайомитись з прикладами заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжних інструкцій при сплаті податків, зборів, платежів та єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок.

17:55 16.11.2023