Новини

На Золочівщині  відбулась важлива подія – урочисте відкриття реконструйованого центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м.Буськ

Львівська область є одним з лідерів щодо кількості місць надання адміністративних послуг серед інших регіонів України, тому реконструкція приміщення ЦНАПу в м.Буськ означає якісне отримання адміністративних послуг, а також зменшення бюрократичних перепон та покращення якості обслуговування.

16:58 21.11.2023

В Золочеві відбулись заходи до Дня Гідності і Свободи

Минуло 10 років із того моменту, як народилася вона – Революція Майдану, Революція Гідності і Свободи. В цей день ми вшановуємо усіх тих, завдяки кому наш європейський вибір є реальністю, усіх, хто віддав за нього життя і здоров’я, усіх, хто, незважаючи на небезпеку, заявив на Майдані про право українців бути європейською нацією, усіх, хто і сьогодні боронить Україну.

13:38 21.11.2023

Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Гідності та Свободи!

"Революції, які створили цей день, – День Гідності і Свободи. Два поняття, без засад яких не існує Україна, не існує українець, а захисники і захисниці є втіленням цих слів сьогодні.

09:31 21.11.2023