В Золочеві відбувся семінар "Доступні ліки"

"Сьогодні разом із колегами та присутніми долучився до семінару, який відбувся за сприяння представників департаменту охорони здоровʼя Львівської ОВА спільно з КНП ЛОР “Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики”. Захід провели в приміщенні конференц-залу КНП “Золочівська ЦРЛ”.

15:25 16.11.2023

У Золочівській РВА відбулася координаційна рада з питань проведення мобілізації

Нарада відбулась під головуванням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича у якій на порядку денному – актуальні питання мобілізації. Участь взяли керівники та представники місцевих рад, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних органів, фахівці Золочівської райдержадміністрації.

14:51 16.11.2023

Привітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з  Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!

"Сьогодні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку України. Це робота не тільки журналістів, але й тих, хто залучений до просування важливих наративів будь-якими інформаційними каналами.

10:05 16.11.2023

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич із робочим візитом відвідав Бродівську ТГ

«Разом із головою громади Анатолієм Белеєм і представниками місцевої громади відвідали спершу будівлі Празького банку, де оглянули стан ремонтно-реставраційних робіт даху памʼятки архітектури місцевого значення. Щодо реставраційних робіт памʼятки – її здійснює ТОВ “Роксіс груп”. Споруда має цінність не лише місцевого значення, але історичного загалом. Сам банк функціонував до початку Першої світової війни. У період ЗУНР — розмістилася військова команда Бродів.

16:17 15.11.2023

У Львові відбувся семінар з обʼєднання місць тимчасового проживання для представників державної влади

Участь у семінарі взяла начальник Управління соціального захисту населення Золочівської РВА Вікторія Шумакова. Захід пройшов в активному режимі, радниця Голови Львівської ОВА, голова консультативно-координаційних центрів для ВПО Львівщини Галина Бордун презентувала Стратегію координації МТП через Координаційні центри Львівщини Розглянуто презентацію суб-національної координаторки СССМ кластеру по Західному Хабу-Галини Баршівської щодо Постанови Кабінету міністрів України № 930від 1 вересня 2023 р.

21:37 14.11.2023