Реформа оплати праці держслужбовців

З метою здійснення проведення класифікації посад державної служби для запровадження у 2024 році нової моделі оплати праці державних службовців Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про підготовку до запровадження умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році» №1109 від 23.10.2023.

12:59 02.11.2023

У Золочеві відбулися заходи з відзначення 105-ї річниці створення ЗУНР

Саме цього дня 105 років тому у Львові почалось Листопадове повстання, що зумовило створення Західноукраїнської Народної Республіки, об’єднавши Українців Галичини, Буковини та Закарпаття. Історія ЗУНР – символ нашого споконвічного прагнення свободи. Вільна Україна завжди була, є і буде найвищою метою українців. Зараз ми живемо у час війни, яку нам нав’язала росія. Нам знову доводиться відстоювати Незалежність надзвичайно дорогою ціною. Віримо в нашу Перемогу!

15:47 01.11.2023

Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди 105-тої річниці Листопадового Чину!

"Сьогодні 105-та річниця Листопадового Чину – повстання у Львові заради встановлення української влади на західноукраїнських землях. Подальшим кроком повстання стало проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Найголовнішим наслідком цього стало обʼєднання ЗУНР і тодішньої “великої України”, яка мала назву Українська Народна Республіка.

09:24 01.11.2023