Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!10:35 27.01.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!10:35 27.01.2023
Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
"Насправді це дуже страшно, коли тиран із допомогою своїх поплічників вирішує день смерті інших. Під час Другої світової війни вбили понад 6 мільйонів євреїв. Світ обіцяв не допустити цього більше. Не допустити вбивати невинних, зупинити насильницьку смерть, переосмислити поняття колективної безпеки. Колір шкіри, віросповідання чи мова – усі ми рівні, нема вищих чи нижчих. Саме через такі упередження стається трагедія, коли смерть домінує там, де мало би бути життя.10:08 27.01.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!12:28 26.01.2023
Доходи від надання майна в оренду підлягають декларуванню
Золочівська ДПІ повідомляє, що відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи у платників виникає при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам.15:44 25.01.2023
Волонтерська коляда – допомога ЗСУ в громадах району
На Золочівщині під час Різдвяних свят в кожній громаді та в кожному селі, селищі та місті аматорські художні колективи і волонтери прославляючи Христа різдвяними колядками, піснями та віншуванням збирали кошти для наших захисників-воїнів ЗСУ. Так само в громадах відбувались ярмарки, фестивалі та інші мистецькі дійства.13:40 25.01.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!10:28 25.01.2023
Роутери для освітніх закладів Золочівщини
Сьогодні представникам громад Золочівщини передали wi-fi роутери, що на сьогодні є суттєвою допомогою в розвитку диджиталізації та інформатизації різних сфери діяльності, які потребують інтернет-ресурсів. Це особливо важливо в умовах воєнного стану, коли доступ до інформації має бути швидкий. Усі роутери встановлять в укриттях садків і шкіл Золочівського району, щоб під час тривог у дітей та учнів був інтернет.16:04 24.01.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!11:16 24.01.2023
До уваги споживачів природнього газу м.Золочів!!!
Буське відділення АТ "Львівгаз" повідомляє, що у зв’язку з аварійною ситуацією на газорозподільній системі середнього тиску за адресою: перехрестя вулиць М.Кривоноса і В.Чорновола м.Золочів, 25.01.2023р. з 08:00 год. буде припинено розподіл природного газу споживачам всіх категорій у м.Золочів. Відновлення газопостачання буде відбуватися 25.01.2023р. орієнтовно з 17:00 год. після ліквідації аварійної ситуації.16:44 23.01.2023