Новини

На Золочівщині працює консультативно-координаційний центр для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям

8 грудня 2022 року в Консультативно-координаційному центрі при Золочівській РВА представники благодійнийного фонду Право на захист проводили реєстрацію внутрішньо-переміщених осіб Золочівського району на отримання грошової допомоги.

13:55 08.12.2022

Кампанія одноразового спеціального добровільного декларування активів фізичних осіб триває

Золочівська ДПІ нагадує, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яка розпочалась 1 вересня 2021 року триває до 1 березня 2023 року.

17:35 07.12.2022

У День місцевого самоврядування відбулась XIV сесія Золочівської районної ради

В роботі сесії взяли участь начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, перший заступник та заступник начальника Золочівської РВА Степан Бачинський та Богдан Гринишин, окремі керівники структурних підрозділів Золочівської РВА, запрошені.

15:30 07.12.2022

Грип птиці: шляхи передачі, клінічні ознаки та алгоритм дій при виявлені, превентивні заходи

У зв’язку із погіршенням епізоотичної ситуації у світі щодо грипу птиці, зокрема з вересня по листопад 2022 року в країнах Європи зареєстровано 763 спалахи високопатогенного грипу птиці в 23 країнах, в т. ч. що межують з Україною (Угорщина – 13, Польща – 1, Молдова – 1), враховуючи шляхи міграції цільових видів дикої перелітної птиці, військові дії, які можуть впливати на розширення зони високого ризику виникнення грипу птиці, значну концентрацію поголів’я птиці, існує високий ризик занесення та розповсюдження грипу птиці в Україні з 1 декади грудня 2022 року по ІІІ декаду лютого 2023 року. З метою попередження виникнення даного захворювання просимо ознайомитись з даною статтею.

16:56 06.12.2022