Новини

Чи послуговуються у громадських закладах Золочева російською мовою: результат рейду

Сьогодні члени міжвідомчої робочої групи при Львівській ОВА провели роз‘яснювальну роботу серед власників закладів обслуговування населення міста Золочева на предмет використання російськомовного культурного продукту.

17:57 20.12.2022

Податкова амністія: чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями?

Золочівська ДПІ нагадує, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається фізичною особою у випадку наявності у такої особи активів, які були придбані за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування. У разі відсутності таких активів подавати зазначену декларацію з нульовими значеннями фізична особа не зобов’язана.

15:59 20.12.2022

Вчергове нагадуємо вам про розгорнуті Пункти Незламності у Золочівському районі

На випадок відключення електроенергії на тривалий час ( більше 24 год) кожен мешканець може прийти до такого пункту, щоб зігрітись, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.

17:31 19.12.2022

Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня святого Миколая

День Святого Миколая – це ще одна нагода пригадати, що справжні дива творяться людськими руками. День, коли не лише діти отримують радість, а коли усі без привʼязки до віку мають відчуття свята!

10:25 19.12.2022