Шановні аграрії Золочівщини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею,  щодня долучається до важливих аграрних справ, адже  сільськогосподарська галузь – один із ключових аспектів розвитку економіки нашої держави, а Ваша щоденна кропітка праця є почесною та надзвичайно важливою для кожного українця.

12:14 20.11.2022

Відбулась нарада з питань проходження опалювального сезону 2022/23 років в умовах воєнного стану, зокрема обмеженого енергопостачання

Під головування начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича та за участі керівників установ та підприємств життєзабезпечення району обговорили наступні актуальні питання:

17:01 18.11.2022

За сприяння Консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА відбувся виїзд мобільної медичної бригади

Цими днями в медичний заклад с. Ясенів - Амбулаторію загальної практики - сімейної медицини виїзжала мобільна медична бригада Шпиталю Шептицького в складі медичних спеціалістів різноманітного профілю.

15:37 18.11.2022

"Скажи чесно, ти як?" - українські зірки та телеведучі поділилися емоціями й переживаннями через війну

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

14:50 18.11.2022

Увага фейк!

На адресу установ та організацій Золочівського району надходить лист від нібито Золочівської РВА з проханням допомоги та з невідомого телефону розсилаються повідомлення нібито від начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича.

11:55 18.11.2022

У Золочівському районі майже завершено посів озимих зернових культур під урожай 2023 року

Аграріями Золочівщини практично завершено комлекс осінньо – польових робіт з посіву озимих зернових культур. Достатні запаси вологи та оптимальний температурний режим посприяли агроформуванням завершити роботи з посіву озимих зернових в допустимі строки.

11:20 18.11.2022