Увага! Важливе оголошення для внутрішньо переміщених осіб!

Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА для ВПО повідомляє про можливість отримати компенсацію особам, які мають статус ВПО та членам їх родин, щодо витрат на виготовлення Паспорта громадянина України (ID-картка) та Паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

15:20 23.01.2023

На Золочівщині вшанували 105-ту річницюі воз‘єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки

«Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець — той здобуває світ» — слова нашого сьогодення, бо саме воїни України виборюють для нас усіх соборність.

18:27 22.01.2023

Відбулась зустріч  у рамках візиту до національного природного парку «Північне Поділля»

Відбулась зустріч у рамках візиту до національного природного парку «Північне Поділля»

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом із Першим заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Гречаником, в.о. директора парку Мирославою Єргуньовою, начальником Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Романом Туцьким, керівництвом місцевої ради обговорили основні питання щодо функціонування парку, а саме:

16:35 20.01.2023