Новини

В Україні відновлено процедуру оцінки відповідності критеріям репрезентативності сторін соціального діалогу

27 жовтня 2022 року набуло чинності Розпорядження Національної служби посередництва і примирення "Про відновлення процедури оцінки відповідності критеріям репрезентативності (підтвердження репрезентативності) суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців у 2022 році".

16:47 14.11.2022

До уваги страхувальників! Квитанції від Фонду можуть надходити довше  через перевантаження електромережі

До уваги страхувальників! Квитанції від Фонду можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України звертає увагу страхувальників, що внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

14:56 14.11.2022

"Скажи чесно, ти як?" - українські зірки та телеведучі поділилися емоціями й переживаннями через війну

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

12:09 14.11.2022

Майже 100 внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано на Золочівщині

Станом на початок листопада 276 внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на території Золочівського району, отримали  послуги центру зайнятості, з них 94 особи працевлаштовано. Золочівською районною філією центру зайнятості працевлаштовано 21, Бродівською – 58 та Буською – 15 осіб. Усі центри продовжують працювати в питанні надання повного спектра соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які сьогодні проживають на Золочівщині.

12:47 11.11.2022