Новини

При Золочівській районній державній адміністрації працює консультативно-координаційний центр для ВПО

Цього тижня в рамках діяльності консультативно-координаційного центру було надано 68 послугу: 7 юридичних консультацій, 7 гуманітарних та 54 психологічних послуги.

11:28 05.11.2022

Дух Маркіяна з нами!

Сьогодні в Золочеві на площі Вічевій відбулись заходи з нагоди 211 - ї річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича. Участь у заходах з вшанування нашого славетного земляка о.Маркіяна Шашкевича взяли начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, духовенство та громадськість, освітяни та школярі.

16:55 04.11.2022

Відбулась нарада з керівниками відділів освіти громад Золочівського району

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів нараду з керівниками відділів освіти громад Золочівського району. На нараді обговорили комплекс питань функціонування закладів освіти району – облаштування укриттів, проходження опалювального сезону, фінансування галузі, забезпечення шкільними автобусами тощо.

15:11 04.11.2022

Інформаційна кампанія «Здоровіші разом»: інсульт, його ознаки, перша допомога, лікування та міфи

З метою покращення обізнаності світової спільноти про важливість правильного й своєчасного надання першої допомоги під час інсульту Міністерство охорони здоров'я України проводить інформаційну кампанію «Здоровіші разом».

14:59 03.11.2022

Податкова амністія: чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову добровільну декларацію з нульовими значеннями?

Золочівська ДПІ нагадує, що до 1 березня 2023 року триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян, яка розпочалась 1 вересня 2021 року.

11:53 03.11.2022