Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: сплата збору частинами

Золочівська ДПІ нагадує, що добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 березня 2023 року та передбачає сплату збору в порядку, строки і розмірах, встановлених Податковим кодексом.

17:04 12.01.2023

Фінансове Управління Золочівської РВА проаналізувало поступлення ПДФО, а саме від бюджетної сфери та сфери підприємництва у 2022 році

Вагомою часткою місцевих фінансових ресурсів Золочівського району є податок на доходи фізичних осіб, завдяки якому територіальні громади мають необхідні суми коштів для виконання делегованих та власних повноважень.

14:02 12.01.2023

Сьогодні, 11 січня, відзначили 110-річницю від дня народження останнього командира УПА, уродженця селища Красне, - Василя Кука

Вшанували памʼять героя молебенем біля його могили, на який зібрались представники влади, громади, священнослужителі та мешканці рідного селища. Участь у заходах взяв заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Золочівської РВА Тарас Дума.

14:10 11.01.2023

Звернення начальника Золочівськох РВА Василя Маркевича з нагоди 110 річниці від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука

11 січня виповнюється 110 років від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука.

10:51 11.01.2023

Консультативно-координаційний центр повідомляє про можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію від представника Данської ради у справах біженців"

Можливість отримати консультацію матимуть нелише особи із числа внутрішньо переміщених,але і місцеві мешканці.

10:45 09.01.2023