Новини

Податкова амністія: чи потребує підтвердження розміщення готівкових коштів на поточному рахунку?

Золочівська ДПІ нагадує, що Законом України від 15.08.2022 №2516-IX  подовжено термін подання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій до 1 березня 2023 року. Декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

11:15 27.10.2022

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА продовжено строк дії відстрочки від призову військовозобов’язаним працівникам АПК

Щоб продовжити строк дії відстрочки, військовозобов’язаним працівникам АПК необхідно вчасно скерувати подання до Мінагрополітики.

17:20 26.10.2022

Ще 12 громад Львівської області отримали нові шкільні автобуси від українського виробника, серед яуких три громади Золочівського району: Буська, Підкамінська та Поморянська громади

Їх закупили замість тих, які вилучили на потреби війська, а також тих, у яких завершується термін експлуатації.

14:41 26.10.2022

У Львівобленерго повідомили про графіки відключень електроенергії за групами

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що фахівці Львівобленерго поділили територію області на 4 групи. За інформацією енергорозподільної компанії, у кожній групі відключення триватиме 4 години.

13:39 26.10.2022

Тимчасові контрольовані відключення електроенергії у Львівській області: невдовзі оприлюднять графіки

Від ранку на території Львівської області запровадили вимушені відключення. Причина обмежень – загроза дисбалансу між споживанням та генерацією електроенергії. Тобто, споживання в енергосистемі країни наближається до рівня вищого за рівень виробітку електроенергії в ній.

18:58 25.10.2022

У смт. Підкамінь, що на Золочівщині, завершили реставрацію дзвіниці Монастиря походження дерева Хреста Господнього — пам’ятки архітектури національного значення XV – XVIII століть.

Рятували аварійну пам’ятку у межах проєкту Програми Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна за кошти Європейського Союзу та обласного бюджету.

16:28 25.10.2022

Сьогодні, 25 жовтня, у день Святого Мартина Турського в Україні відзначають День військового капелана.

Значення служіння військових душпастирів переоцінити важко. Озброєні словом Божим і вірою військові капелани своєю порадою, любов’ю та батьківською опікою допомагають воїнам зцілити рани їхніх душ. Місія військових духівників – допомагати нашим героям і пастирським словом підтримувати дух українських захисників на передовій.

15:58 25.10.2022