Новини

За сприяння консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА відбулись виїзди мобільних медичних бригад

Цими днями в медичні заклади с. Заболотці та с. Задвір’я (КНП "Заболотцівська сільська лікарня ", Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с.Задвір’я) виїзжала мобільна медична бригада Шпиталю Шептицького в складі кардіолога, невролога, УЗД-спеціаліста, психолога, лікаря-терапевта, лікаря з невідкладних станів.

14:43 01.11.2022

Сьогодні, 1 листопада, минає 78 років з дня смерті великого українця, предстоятеля Української Греко-католицької Церкви Андрея Шептицького.

Митрополит Андрей Шептицький був високоінтелектуальною, освіченою людиною. Він був не лише добрим душпастирем, але й патріотом. Завжди дбав про український народ та його культурну спадщину. Митрополит був одним з найбільших моральних авторитетів ХХ століття.

14:25 01.11.2022