В Золочівському районі облаштовують мережу стаціонарних пунктів обігріву

Повномасштабна війна та терористичні атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури, які принесла на українську землю росія, змусили змінити підходи до облаштування таких локацій допомоги у зимовий період. В умовах воєнного стану, в разі необхідності кожен мешканець може прийти до такого пункту, щоб зігрітися, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.

14:29 02.11.2022

Фінансове управління Золочівської РВА інформує про доходи бюджетів територіальних громад Золочівського району за 10 місяців 2022 року

Розгортання бойових дій на території України завдали серйозного удару українській економіці, що безумовно, відобразилося на виконанні бюджетних показників поточного року. В даний час надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперебійне наповнення місцевих бюджетів.

13:28 02.11.2022

За сприяння консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА відбулись виїзди мобільних медичних бригад

Цими днями в медичні заклади с. Заболотці та с. Задвір’я (КНП "Заболотцівська сільська лікарня ", Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с.Задвір’я) виїзжала мобільна медична бригада Шпиталю Шептицького в складі кардіолога, невролога, УЗД-спеціаліста, психолога, лікаря-терапевта, лікаря з невідкладних станів.

14:43 01.11.2022

Сьогодні, 1 листопада, минає 78 років з дня смерті великого українця, предстоятеля Української Греко-католицької Церкви Андрея Шептицького.

Митрополит Андрей Шептицький був високоінтелектуальною, освіченою людиною. Він був не лише добрим душпастирем, але й патріотом. Завжди дбав про український народ та його культурну спадщину. Митрополит був одним з найбільших моральних авторитетів ХХ століття.

14:25 01.11.2022