Новини

Ще 12 громад Львівської області отримали нові шкільні автобуси від українського виробника, серед яуких три громади Золочівського району: Буська, Підкамінська та Поморянська громади

Їх закупили замість тих, які вилучили на потреби війська, а також тих, у яких завершується термін експлуатації.

14:41 26.10.2022

У Львівобленерго повідомили про графіки відключень електроенергії за групами

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що фахівці Львівобленерго поділили територію області на 4 групи. За інформацією енергорозподільної компанії, у кожній групі відключення триватиме 4 години.

13:39 26.10.2022

Тимчасові контрольовані відключення електроенергії у Львівській області: невдовзі оприлюднять графіки

Від ранку на території Львівської області запровадили вимушені відключення. Причина обмежень – загроза дисбалансу між споживанням та генерацією електроенергії. Тобто, споживання в енергосистемі країни наближається до рівня вищого за рівень виробітку електроенергії в ній.

18:58 25.10.2022

У смт. Підкамінь, що на Золочівщині, завершили реставрацію дзвіниці Монастиря походження дерева Хреста Господнього — пам’ятки архітектури національного значення XV – XVIII століть.

Рятували аварійну пам’ятку у межах проєкту Програми Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна за кошти Європейського Союзу та обласного бюджету.

16:28 25.10.2022

Сьогодні, 25 жовтня, у день Святого Мартина Турського в Україні відзначають День військового капелана.

Значення служіння військових душпастирів переоцінити важко. Озброєні словом Божим і вірою військові капелани своєю порадою, любов’ю та батьківською опікою допомагають воїнам зцілити рани їхніх душ. Місія військових духівників – допомагати нашим героям і пастирським словом підтримувати дух українських захисників на передовій.

15:58 25.10.2022

Золочівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує про сказ

Сказ – гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

15:30 25.10.2022