Новини

Фінансовим управлінням Золочівської РВА проаналізовано стан виконання бюджетів громад району за 11 місяців 2022 року

Розгортання бойових дій на території України завдали серйозного удару українській економіці, що безумовно, відобразилося на виконанні бюджетних показників поточного року. В даний час надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперебійне наповнення місцевих бюджетів.

18:07 02.12.2022

Про стан готовності доріг Золочівщини до зимового періоду

На сьогодні транспортно-дорожнім комплексом Золочівщини здійснюється заходи із забезпечення утримання доріг у зимовий період у належному стані та безпечний проїзд транспорту. Для цього у Золочівському районі триває підготовка спецтехніки та заготовляються відповідні матеріали для посипання доріг, а саме:

14:42 02.12.2022

Очільник Золочівщини Василь Маркевич підписав розпорядження про затвердження районного бюджету на 2023 рік

На 2023 рік визначено доходи районного бюджету у сумі 1336492,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 1336492,00 гривень згідно з додатком 1 до цього розпорядження; видатки районного бюджету у сумі 1336492,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 1336492,00 гривень; оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 25000 гривень, що становить 1,87 відсотки видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом.

18:23 30.11.2022

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Під головуванням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС за участі голів та уповноважених представників місцевих рад, керівників силових структур та установ, підприємств життєдіяльності району. Обговорили наступні питання:

15:22 30.11.2022