На Золочівщині відзначили кращі футбольні команди району

Сьогодні в м.Золочів відбулась урочиста конференція Асоціації футболу Золочівського району, на якій відзначили кращі футбольні команди району і усіх номінантів Благодійного чемпіонату району на підтримку Збройних Сил України.

17:29 17.12.2022

На Золочівщині для випускників шкіл та закладів професійно – технічної освіти провели зустріч із представниками вузів військового напрямку

Військовослужбовці Золочівського районного територіальний центр комплектування та соціальної підтримки провели захід щодо військово-професійної орієнтації молоді до вступної кампанії 2023 року у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Сухопутніх військ ЗСУ.

15:28 15.12.2022

Вчергове нагадуємо вам про розгорнуті Пункти Незламності у Золочівському районі

На випадок відключення електроенергії на тривалий час ( більше 24 год) кожен мешканець може прийти до такого пункту, щоб зігрітись, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.

14:56 14.12.2022

До уваги платників податків!

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування - Комунікаційна платформа!

18:12 13.12.2022

При Львівській ОВА відбулась онлайн-нарада з питань роботи комунальної сфери

Нараду з очільниками районів, головами громад та керівниками підприємств надавачів комунальних послуг провів перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

16:39 13.12.2022

Декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

Золочівська ДПІ нагадує, що у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій декларації, виключно шляхом подання нової одноразової (спеціальної) добровільної декларації у порядку, визначеному цим підрозділом.

11:32 13.12.2022