Новини

Громади Золочівського району отримали гуманітарну допомогу для облаштування Пунктів Незламності

В рамках співпраці з Aгентством ООН у справах біженців в Україні, Львівської обласної військової адміністрації та завдяки добре вибудуваній роботі в межах діяльності консультативно-координаційних центрів, які діють у кожному районі Львівщини, та їхньої співпраці з міжнародними партнерами Золочівська РВА передала гуманітарну допомогу для Золочівської, Бродівської, Буської та Красненської громад. Твердопаливні конвекційні печі, теплі ковдри, антисептики, термопоти для заварювання чаю чи кави та тепловентилятори передано для комплектування розташованих на їхній території шести Пунктів Незламності.

16:39 26.12.2022

В Золочеві відбулись заходи з нагоди відзначення 85-ої річниці від дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола

Сьогодні заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Віктор Олійник разом з керівництвом міської ради та представниками громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника видатному діячеві українського державотворення.

12:04 24.12.2022

Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича до 85-річчя з дня народження В'ячеслава Чорновола

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі.»

10:55 24.12.2022