Новини

ПДФО – запорука сильних та заможних територіальних громад: Фінансове Управління Золочівської РВА інформує про сплату ПДФО в розрізі територіальних громад Золочівського району

Не дивлячись на переспрямування податку на доходи фізичних осіб з військових, все ж цей податок залишається базовим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Питома вага його в сумі доходів загального фонду місцевих бюджетів по територіальним громадам Золочівського району становить від 29,8 до 54,0 відсотків, а саме:

14:38 22.03.2024

Триває прийом робіт на ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення; залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні; залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір; професійна орієнтація школярів; аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

12:21 22.03.2024

«Дорогу осилить той, хто йде…»

Сьогодні насправді вагома подія для КНП «Золочівська центральна районна лікарня» та усіх жителів Золочівського району. Тепер у лікарні можна буде скористатись послугою комп'ютерного томографа, який використовується в широкому спектрі медичних досліджень.

18:31 21.03.2024

У Золочеві нагородили переможців з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні відбулося нагородження переможців з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо». Подія відбулась у Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

18:05 21.03.2024

У селі Червоне відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

"Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудовані за уніфікованими проєктами. Варто сказати, що проєкт будівництв сільських амбулаторій відбуваються вже не перший рік, охоплюючи всю територію Львівської області. Найголовніша мета цієї діяльності – кожен мешканець має мати змогу отримати необхідну медичну допомогу.

17:09 21.03.2024

Виникли податкові запитання? Використовуйте ЗІР!

Золочівська ДПІ інформує, що Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) - інформаційний ресурс, створений у межах Електронного Уряду з доступом через будь-яку пошукову систему в інтернет-мережі, у зв'язку з чим є можливість його одночасного використання як платниками, так і працівниками структурних підрозділів ДПС та її територіальних органів, та сприяє отриманню уніфікованих відповідей у будь-який час та зручний спосіб.

10:49 21.03.2024

Командний дух, позитивні емоції, спортивні баталії: у Золочівському районі тривають Всеукраїнські змаганння "Пліч-о-пліч"

У Красненській громаді  відбулися фінальні змагання з футзалу в рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в яких взяли участь 7 команд.

17:55 20.03.2024

Підтримка аграрного сектору: на Золочівщині відбулась зустріч з аграріями району

Сьогодні в місті Золочів проведено робочу зустріч з аграріями та представниками органів місцевого самоврядування з метою підвищення рівня інформованості про можливості залучення фінансового ресурсу для розвитку аграрного бізнесу. Організатором зустрічі виступив Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

15:23 20.03.2024