ПДФО – запорука сильних та заможних територіальних громад: Фінансове Управління Золочівської РВА інформує про сплату ПДФО в розрізі територіальних громад Золочівського району

Дата: 22.03.2024 14:38

Не дивлячись на переспрямування податку на доходи фізичних осіб з військових, все ж цей податок залишається базовим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Питома вага його в сумі доходів загального фонду місцевих бюджетів по територіальним громадам Золочівського району становить від 29,8 до 54,0 відсотків, а саме:

• Бродівська ТГ – 50,6%,
  • Золочівська ТГ – 50,8%,
  • Підкамінська ТГ – 54,0%,
  • Красненська ТГ- 43,7%,
  • Буська ТГ – 44,4%,
  • Заболотцівська ТГ – 40,8% ,
  • Поморянська ТГ – 29,8%.

У п’яти громадах району частка надходжень ПДФО від підприємницької діяльності є більшою за надходження від бюджетної сфери, це:

• Бродівська міська рада – 74,3%,
  • Буська міська рада – 69,1%,
  • Золочівська міська рада – 68,4%,
  • Красненська селищна рада – 76,6%,
  • Заболотцівська сільська рада – 58,4%.

У Підкамінській та Поморянській селищних радах надходження від «бізнесу» нижчі від надходжень «бюджетників», а саме 48,3 та 47,4 відсотки відповідно.

Загалом за два місяці 2024 року сфера підприємництва внесла до місцевих бюджетів Золочівщини 55246,2 тис.грн., що більше від аналогічного періоду 2023 року на 3751,8 тис.грн. або 7,3 відсотки. В свою чергу бюджетна сфера поповнила місцеві бюджети у січні-лютому 2024 року на 24071,2 тис.грн.