У селі Червоне відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Дата: 21.03.2024 17:09

"Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудовані за уніфікованими проєктами. Варто сказати, що проєкт будівництв сільських амбулаторій відбуваються вже не перший рік, охоплюючи всю територію Львівської області. Найголовніша мета цієї діяльності – кожен мешканець має мати змогу отримати необхідну медичну допомогу.

На зустріч приїхав також Іван Собко, заступник голови Львівської ОВА. Разом із духовенством, місцевою владою та громадою освятили приміщення амбулаторії. Вдячність начальнику Львівської ОВА Максиму Козицькому за сприяння!

Сподіваюсь, що нові амбулаторії допомагатимуть покращувати здоров'я мешканців. Це один із тих кроків, що дозволяє нашій країні рухатись у правильному напрямку", - зазначив очільник Золочівщини Василь Маркевич.