Новини

ІІ етап всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" крокує Золочівщиною

Відбувся ІІ етап змагань гри з волейболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти Заболотцівської сільської ради. Участь у змаганнях взяли три школи: Ясенівський ЗЗСО І-ІІІ ст. , Дуб'євський ЗЗСО І-ІІ ст. та Лучківський ЗЗСО І-ІІ ст.

18:50 07.03.2024

На Золочівщині триває ІІ етап всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Нещодавно в спортивному залі Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбулися змагання ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу. Запалювали своїми танцювальними виступами 5 команд серед учнів навчальних закладів загальної середньої освіти. Отже, за підсумками змагань:

19:12 06.03.2024

Термін проходження ідентифікації продовжено!

27 грудня Уряд ухвалив постанову за № 1384 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 і від 8 серпня 2023 р. № 837“, якою передбачено, що пенсіонерам з числа внутрішньо переміщених осіб, які набули цього статусу до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ “Ощадбанк“, термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

10:26 06.03.2024

5 березня 1950 року у бою із загоном радянських спецслужб загинув командир УПА Роман Шухевич

Нема потреби ще раз наголошувати на його важливій військовій та громадянській діяльності, оскільки навіть кілька десятків років після смерті його хата-музей наводить страх на росіян. Два місяці тому, на Новий рік, окупанти знищили тодішню домівку Шухевича.

09:50 05.03.2024

Фінансове управління Золочівської РВА провело аналіз доходів місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за січень-лютий 2024 року

За оперативними даними у січні-лютому 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 164691,7 тис. грн. (без врахування трансфертів), що становить 89,7% до січня-лютого минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-лютий 2023 р.) або 128,6% (без податку на доходи «військових» за січень-лютий 2023 р. або + 36651,9 тис.грн.).

12:06 04.03.2024