Новини

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за січень-квітень 2024 року

За оперативними даними у січні-квітні 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 325200,2 тис. грн. (без врахування трансфертів), що становить 93,6% до січня-квітня минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-квітень 2023 р.) або 127,3% (без податку на доходи «військових» за січень-лютий 2023 р. або + 69832,1 тис.грн.).

11:02 04.05.2024

Оформлення документів при  наданні благодійної допомоги

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що вимоги до підтвердження даних, визначених у податковій звітності, а також документального підтвердження виконання вимог податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи, встановлені ст. 44 Податкового кодексу України.

17:09 02.05.2024

Безпека громадян – це головне, особливо в умовах воєнного стану

Важливою складовою безпеки населення в умовах збройної агресії є безперебійна робота систем оповіщення. Забезпечення територіальних громад Золочівщини системами оповіщення залишається пріоритетним завданням сьогодення.

15:48 01.05.2024