У Золочеві вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

Він був насправді великою людиною, зробив багато для України, її народу, для здобуття такої омріяної незалежності нашої держави, волі та самостійності нашої Батьківщини. І скільки всього ще міг зробити В‘ячеслав Чорновіл, якби не пішов з життя… Сьогодні вже 25-ті роковини моторошної автокатастрофи, яка забрала його життя.

12:52 25.03.2024

Освіта у часі війни набуває ще більшої вагомості, стає надією та силою для майбутнього: на Золочівщині відзначили призерів ІІІ обласного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

"Радісно, що сьогодні приміщення Золочівської РВА наповнилось великою кількістю людей, зокрема талановитими учнями району, з нагоди нагородження переможців та призерів ІІІ обласного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад.

15:17 22.03.2024

ПДФО – запорука сильних та заможних територіальних громад: Фінансове Управління Золочівської РВА інформує про сплату ПДФО в розрізі територіальних громад Золочівського району

Не дивлячись на переспрямування податку на доходи фізичних осіб з військових, все ж цей податок залишається базовим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Питома вага його в сумі доходів загального фонду місцевих бюджетів по територіальним громадам Золочівського району становить від 29,8 до 54,0 відсотків, а саме:

14:38 22.03.2024

Триває прийом робіт на ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення; залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні; залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір; професійна орієнтація школярів; аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

12:21 22.03.2024