Про повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 року № 88  втратила чинність Постанова КМУ від 17.03.2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг».

15:54 11.03.2024

Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди 210-тої річниці від Дня народження Тараса Шевченка

"Я не можу уявити України без Тараса Шевченка. Думаю, кожен із вас також. Сьогодні 210-та річниця від Дня народження більше ніж просто українця, поета чи художника.

09:26 09.03.2024

«Боріться – поборете, Вам Бог допомагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!»: на Золочівщині вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У Золочеві відбулися урочистості з нагоди 210-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Участь у заходах взяли заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин, колектив Золочівської РВА, керівництво місцевої влади, духовенство, молодь, учнівство, художні колективи та представники громадськості.

14:29 08.03.2024

На Золочівчині триває захоплюючий ІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч"

У Золочівському професійному ліцеї відбулися фінальні змагання з футзалу в рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в яких взяли участь 4 команди закладів освіти.

13:18 08.03.2024