Новини

Розпочалася реалізація Програми підвищення конкурентоспроможності  Львівської області на 2021 – 2025 роки

Розпочалася реалізація Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки

Програмою передбачено новий напрям – підтримка волонтерських організацій та виробничих підприємств Львівської області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб Сил оборони.

16:32 15.03.2024

Заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин провів виїзний прийом громадян

Сьогодні в адміністративному центрі Красненської громади селищі Красне місцеві мешканці, посадові особи місцевого самоврядування, представники громадських організацій мали змогу висловити свої питання, скарги, пропозиції пов'язані з діяльністю державних та місцевих органів влади.

15:57 15.03.2024

Відбулось засідання експертної комісії Золочівської райдержадміністрації

На розгляд комісії , що відбулась під головуванням заступника начальника Золочівської РВА Віктора Олійника, було винесено питання, що стосуються упорядкування документів та схвалення експертною комісією Золочівської райдержадміністрації опису справ постійного користування, опису справ кадрових питань, передача документів в архів тощо.

12:02 15.03.2024

На Золочівщині триває ІІ етап всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні в Золочівській громаді в 3-х групах відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».  10 команд закладів освіти позмагалися за першість.

18:48 14.03.2024