Безбар'єрність у галузі гостинності: освітній серіал на Дія.Освіта

Дата: 07.03.2024 15:48

В Україні налічується близько 3 мільйонів людей з інвалідністю.

Серед них — громадяни, що пересуваються на кріслах колісних, мають порушення слуху, зору. Як і усі, вони прагнуть комфортного відпочинку та дозвілля. Та як представникам сфери туризму необхідно взаємодіяти з людьми, що мають певні порушення? Як проводити екскурсії для туристів із посттравматичним стресовим розладом?

Відповіді на ці та інші запитання знайдете у новому освітньому серіалі «Безбар'єрність у галузі гостинності» на платформі Дія.Освіта. Освітній серіал також перекладається жестовою мовою.

Шукайте новий серіал за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/accessibility-in-the-field-of-hospitality

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерство цифрової трансформації України та Управління туризму та курортів Львівської ОДА для платформи Дія.Освіта..

#доступно #жестовою_мовою #ЛОВА