Новини

З нагоди 10-ї річниці Дня Національної гвардії України відбулось відкриття меморіалу слави Захисникам України та освячення Духовного Центру Покрови Пресвятої Богородиці

"Символічно, що сьогодні з нагоди 10-ї річниці Дня Національної гвардії України відбулось відкриття меморіалу слави Захисникам України та освячення Духовного Центру Покрови Пресвятої Богородиці.

19:05 26.03.2024

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич привітав військовослужбовців з нагоди 10-тої річниці від Дня створення Національної гвардії України

"Сьогодні 10-та річниця від Дня створення Національної гвардії України. До цієї дати привітали наших військовослужбовців за їхню працю та вручили найменше, але, сподіваюсь, не менш приємне, – подяки та грамоти за роки служби.

18:18 26.03.2024

У засвіти відійшов Ігор Юхновський

«Український фізик-теоретик, Герой України та ексдепутат Верховної Ради України, який очолював український парламент у час прийняття Акту про проголошення незалежності України 1991 року.

15:18 26.03.2024

26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії України!

«Ще один день, щоб подякувати вам, дорогі військовослужбовці, за вашу службу та працю. Ваша служба вимагає великих жертовностей, але саме вона надає країні можливість стояти сильно і міцно попри все. Кожен, незалежно від свого звання чи посади, має велике значення і велику цінність.

09:53 26.03.2024

На Золочівщині проводять дводенний тренінг: опанування навичок проєктного менеджменту та написання грантів

Сьогодні за координації Офісу підтримки цивільного населення Золочівської РВА та за ініціативи організаторів з Благодійного фонду «Рокада» Львів стартував дводенний тренінг "Грантрайтинг та проектний менеджмент".

15:43 25.03.2024

У Золочеві вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

Він був насправді великою людиною, зробив багато для України, її народу, для здобуття такої омріяної незалежності нашої держави, волі та самостійності нашої Батьківщини. І скільки всього ще міг зробити В‘ячеслав Чорновіл, якби не пішов з життя… Сьогодні вже 25-ті роковини моторошної автокатастрофи, яка забрала його життя.

12:52 25.03.2024