Новини

Відбувся Форум «Мистецтво перемоги», присвячений збереженню культурної спадщини в умовах війни

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич побував на форумі “Культурний фронт. Мистецтво перемоги”, який організували Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького, Благодійний фонд “Підгорецький замок”, Благодійна організація “Благодійний фонд польсько-українського партнерства” та Польське братство кавалерів Гутенберга.

14:44 09.12.2023

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів чергову колегію Золочівської районної військової адміністрації

"Заслухав доповіді учасників колегії Марії Вовнянко, начальника фінансового управління Золочівської райдержадміністрації, про схвалення проекту рішення “ Про районний бюджет Золочівського району на 2024 рік” та Марії Ференц, начальника відділу економічного розвитку та сільського господарства райдержадміністрації, про погодження проекту Програми економічного та соціального розвитку Золочівського району на 2024 рік. Доповідачі ознайомили із усіма аспектами, цифровими викладками та прогнозами з питань, що виносились на колегію. Усі рішення були проголосовані та затверджені", - повідомив очільник Золочівщини.

13:20 07.12.2023

Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня місцевого самоврядування!

"У День місцевого самоврядування щиро вітаю тих, які беруть на себе важливу місію турбуватись про життя і добробут сіл, міст, територіальних громад. Ви маєте повноваження і ресурси для вдосконалення та розвитку, для ідей та змін.

08:47 07.12.2023