Новини

На Золочівщині вшанували пам'ять останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука

У селищі Красне сьогодні вшанували 111 роковини від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука. Біля пам’ятники «Борцям за волю України» відбулася панахида та історичний екскурс у життя, діяльність та боротьбу за незалежність нашої держави, якій присвятив все своє життя великий українець з маленького селища.

20:23 11.01.2024

З 1 січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих упродовж 2023 року

Золочівська   ДПІ інформує,  що з 1 січня 2024  року розпочалась щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи. Обов’язок щодо подання декларації виникає при отриманні: доходів не від податкових агентів; доходів від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування; іноземних доходів; та в інших передбачених  Податковим кодексом  випадках.

15:19 11.01.2024