Новини

Відбувся робочий візит в навчальний заклад м.Золочева ЗЗСО I-III ст.№2 імені М. Шашкевича

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Ірина Біла, за участі директора даного навчального закладу Оксани Смолінської та працівників установи провели огляд запланованих у візиті приміщень.

14:30 28.12.2023

На Золочівщині відреставрували дерев’яну церкву, якій майже 300 років

"У різдвяний час мав приємність відвідати оновлений храм Пресвятої Богородиці у селі Заболотці. Надзвичайно важлива реставрація церкви, адже вона має статус памʼятки архітектури національного значення.

16:14 27.12.2023

Відбулось чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

На засіданні, що проходило під головуванням заступника начальника Золочівської РВА Віктора Олійника розглянули низку питань, що стосуються місць проживання малолітніх дітей. Усі питання винесені на розгляд комісії попередньо вивчені та підготовлені Службою захисту дітей Золочівської райдержадміністрації.

11:10 27.12.2023