У Золочеві відбувся благодійний боксерський турнір пам’яті загиблих воїнів

Метою турніру було проведення збору коштів для потреб ЗСУ. Участь у змаганнях, що проходили цими вихідними, взяли майже 60 боксерів з Львівської та Хмельницької областей. Львівщину представляли спортсмени Золочева, Львова, Самбора, Нового Роздолу та Борислава.

14:00 24.12.2023

Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди чергової річниці від Дня народження Вʼячеслава Чорновола

"Сьогодні минає чергова річниця від Дня народження видатного українця — Вʼячеслава Чорновола. Людина, для якої слова не були порожнім звуком. Людина, яка сповідувала у житті те, про що говорила.

10:00 24.12.2023

На Золочівщині вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола напередодні 86-ої річниці від дня народження

"Сьогодні відзначили прийдешню річницю від Дня народження великого українця — Вʼячеслава Чорновола. Людини із історичною важливістю для України, який робив усе для зміни нашої держави. Разом із місцевою владою, духівництвом та присутніми ще раз пригадали про важливість памʼяті цієї людини і продовження його справи.

15:15 22.12.2023