«Дорогу осилить той, хто йде…»

Сьогодні насправді вагома подія для КНП «Золочівська центральна районна лікарня» та усіх жителів Золочівського району. Тепер у лікарні можна буде скористатись послугою комп'ютерного томографа, який використовується в широкому спектрі медичних досліджень.

18:31 21.03.2024

У Золочеві нагородили переможців з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні відбулося нагородження переможців з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо». Подія відбулась у Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

18:05 21.03.2024

У селі Червоне відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

"Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудовані за уніфікованими проєктами. Варто сказати, що проєкт будівництв сільських амбулаторій відбуваються вже не перший рік, охоплюючи всю територію Львівської області. Найголовніша мета цієї діяльності – кожен мешканець має мати змогу отримати необхідну медичну допомогу.

17:09 21.03.2024

Виникли податкові запитання? Використовуйте ЗІР!

Золочівська ДПІ інформує, що Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) - інформаційний ресурс, створений у межах Електронного Уряду з доступом через будь-яку пошукову систему в інтернет-мережі, у зв'язку з чим є можливість його одночасного використання як платниками, так і працівниками структурних підрозділів ДПС та її територіальних органів, та сприяє отриманню уніфікованих відповідей у будь-який час та зручний спосіб.

10:49 21.03.2024

Командний дух, позитивні емоції, спортивні баталії: у Золочівському районі тривають Всеукраїнські змаганння "Пліч-о-пліч"

У Красненській громаді  відбулися фінальні змагання з футзалу в рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в яких взяли участь 7 команд.

17:55 20.03.2024

Підтримка аграрного сектору: на Золочівщині відбулась зустріч з аграріями району

Сьогодні в місті Золочів проведено робочу зустріч з аграріями та представниками органів місцевого самоврядування з метою підвищення рівня інформованості про можливості залучення фінансового ресурсу для розвитку аграрного бізнесу. Організатором зустрічі виступив Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

15:23 20.03.2024

«Єдина платформа житлово-комунальних послуг»: якість, доступність, зручність

Сьогодні відбулась робоча он-лайн зустріч, яку організувало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, за участі начальника управління розвитку громад та територій Золочівської РВА Степана Коропецького, голів громад та керівників комунальних підприємств району.

13:28 20.03.2024

У Золочівській РВА відбулась нарада щодо проблемних питань життєдіяльності району

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів сьогодні нараду з головами громад Золочівщини, керівниками поліції, ДСНС, територіального центру комплектування та соціальної підтримки району.

13:40 19.03.2024