Якісне та корисне харчування дітей сьогодні – це здоров’я нації в майбутньому

В Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №2 ім. Маркіяна Шашкевича відбулось офіційне відкриття оновленої шкільної їдальні. Участь в урочистому відкритті взяв заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник.

16:13 29.01.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День памʼяті Героїв Крут

"Можна довго сперечатись, чи бій під Крутами був справжньою трагедією чи відважним вчинком, але зрозуміло одне: в українській історії герої — люди, які не мирились із обставинами загарбування, а готові були захищати свої ідеї.

09:28 29.01.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День памʼяті жертв Голокосту

27 січня у світі вшановують памʼять жертв Голокосту – одного із найстрашніших геноцидів людства. Нам, українцям, як нікому іншому відомо, що таке навмисне винищення нації тортурами, голодом та іншими видами смертельного насилля.

10:02 27.01.2024

Оповіщення населення громад Золочівщини – це дії, які можуть врятувати людські життя

Організація роботи системи оповіщення на Золочівщині залишається пріоритетним напрямком роботи цивільного захисту. Процес оповіщення включає доведення в стислий термін сигналів і повідомлень про небезпеку для населення. Система оповіщення забезпечує не лише доведення сигналів оповіщення, а й інформує про подальший порядок дій населення, яке знаходиться в зоні підвищеної небезпеки.

15:12 26.01.2024

Відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській ОВА

В режимі онлайн участь у засіданні взяла Комісія Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Золочівській РВА на чолі з першим заступником начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайлом Куликом. На засіданні розглянули питання епізоотичної ситуації щодо сказу тварин на території області та результати виконання протокольного рішення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській обласній військовій адміністрації про проведення на території області пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу у 2024 році, епізоотичної ситуації по грипу птиці та африканської чуми свиней.

19:55 25.01.2024