Сьогодні відбулися змагання юних пожежників-рятувальників Золочівського району

На базі Буської ДЮСШ команди району змагались за першість у конкурсах як інтелектуальних, так і фізичних – вікторина “Що?Де?Коли?”, естафети “Найспритніші юні рятувальники” і “Найсильніші юні рятувальники”.

14:15 26.04.2024

ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» крокує Золочівським районом

Відбулися чергові змагання районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Нині місто Буськ став центром футбольних баталій. Сім учнівських команд змагались за перемогу з футзалу у районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», а також за можливість представляти Золочівщину на обласному етапі цього проєкту.

18:05 25.04.2024

На Золочівщині триває ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні відбулися чергові змагання районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. Шість команд позмагались за першість та можливість взятим участь у IV (обласному) етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Відбулись змагання у Бродах.

21:25 24.04.2024

Очільник Золочівщини Василь Маркевич провів нараду з керівниками територіальних громад району

"Провів сьогодні без перебільшення важливу нараду, що передовсім стосувалась цивільного захисту населення району та роботи в умовах можливого обмеження електропостачання", - повідомив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.

12:59 24.04.2024