Новини

На Золочівщині тривають заняття за Програмою базової підготовки громадян до національного спротиву

Громадяни, які відповідно до чинного законодавства заброньовані та забезпечують роботу тилу в умовах воєнного стану, мають можливість долучитись до навчань за Програмою національного спротиву.

16:10 01.03.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День цивільної оборони

"Кожен, хто сьогодні не тримає зброї в руках, має бути надійним тилом. А бути тилом означає мати свою боротьбу, яка неодмінно повʼязана із основним фронтом. Не опускати руки, не втрачати надії, а допомагати тим, хто забезпечує нам нині відносний спокій та життя.

09:37 01.03.2024

Здоровий розум у здоровому тілі: вплив спорту на психологічне здоров'я учнів

Фізична активність та спорт – це не лише засіб для здорового фізичного розвитку, але й потужний інструмент для підтримки психологічного здоров'я учнів. Один із найефективніших засобів досягнення цієї гармонії – це заняття спортом.

15:20 29.02.2024

Допомога та підтримка ВПО – це вагомо!

Сьогодні очільник Золочівщини Василь Маркевич зустрівся із міжнародними партнерами, благодійними фондами, громадськими організаціями, які надають допомогу та працюють із внутрішньо переміщеними особами. Відбулась подія у приміщенні Золочівської РВА.

13:50 29.02.2024

Рішення про перерахунок пенсій прийнято

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“ передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

09:49 29.02.2024