Новини

Сьогодні у Золочівській РДА відбулася нарада з питань охорони культурної спадщини

Провів засідання перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик. У нараді взяв участь начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – головний архітектор району, член Національної спілки архітекторів України, Петро Кобелька. Серед присутніх - керівники органів в сфері містобудування та архітектури територіальних громад району.

15:11 30.01.2024

В Золочеві вшанували подвиг Героїв Крут

Щорічно, 29 січня, у Золочівському палаці культури ім. І. Білозора відбуваються заходи памʼяті Героїв Крут. Студенти Золочівського фахового коледжу Національного університету “Львівська політехніка” підготували вечір-реквієм, в якому вшанували подвиг вояків та студентів, які героїчно тримали оборону станції Крути у 1918 році.

16:33 29.01.2024

Якісне та корисне харчування дітей сьогодні – це здоров’я нації в майбутньому

В Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №2 ім. Маркіяна Шашкевича відбулось офіційне відкриття оновленої шкільної їдальні. Участь в урочистому відкритті взяв заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник.

16:13 29.01.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День памʼяті Героїв Крут

"Можна довго сперечатись, чи бій під Крутами був справжньою трагедією чи відважним вчинком, але зрозуміло одне: в українській історії герої — люди, які не мирились із обставинами загарбування, а готові були захищати свої ідеї.

09:28 29.01.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День памʼяті жертв Голокосту

27 січня у світі вшановують памʼять жертв Голокосту – одного із найстрашніших геноцидів людства. Нам, українцям, як нікому іншому відомо, що таке навмисне винищення нації тортурами, голодом та іншими видами смертельного насилля.

10:02 27.01.2024