Новини

ПДФО – запорука сильних та заможних територіальних громад: Фінансове управління Золочівської РВА інформує про сплату ПДФО в розрізі територіальних громад Золочівського району

У березні цього року порівняно з березнем минулого сфера підприємництва забезпечила, хоча і незначний, але все ж приріст сплати податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів Золочівського району на 9,2 відсотки, тоді як бюджетна сфера (у співставних умовах) – на 6,1 відсотка.

10:52 19.04.2024

У Золочівському районі розпочався третій етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні відбулись змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат Золочівщини. Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич побував на події та нагородив переможців. Призерами стали: перше місце здобула команда Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1; Підкамінський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів здобув друге місце; бронзу виборола команда Ремезівцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

16:07 18.04.2024

Сьогодні очільник Золочівщини Василь Маркевич провів засідання Колегії Золочівської РВА, на якому прийняли ряд важливих рішень

"На порядку денному було 4 основних обговорення. Перше з яких — робота паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, Степан Коропецький, начальник управління розвитку громад та територій райдержадміністрації, який вів доповідь, запропонував першочергові заходи щодо підготовки до наступного опалювального сезону.

14:47 18.04.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у Міжнародний день пам'яток і визначних місць

"Берегти нашу історичну Батьківщину — обовʼязок. Тому потрібно дбати про реставрацію архітектурної спадщини, в якій є найважливіше, — наш звʼязок із минулим.

10:00 18.04.2024

Незабаром на Золочівщині стартує ІІІ етапу всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

А ви знали, що баскетбол придумав викладач одного із коледжів США Джеймс Нейсміт. Він запропонував учням замість гімнастики пограти команда на команду. Тоді прив’язав до балконів у спортзалі кошики з-під персиків і сказав, що гравці повинні закидувати у них м’ячі.

12:24 17.04.2024