Новини

Інтерв'ю начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича часописам Золочівщини

Головні редактори друкованих засобів масової інформації Золочівщини нещодавно поспілкувались із очільником району Василем Маркевичем та мали змогу отримати відповіді на питання, що найбільш хвилюють мешканців нашого краю.

18:06 09.02.2024

Відбулася перша у цьому році містобудівна рада

Вчора, 8 лютого, архітектурно-містобудівна рада при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА розглянула містобудівну документацію двох населених пунктів Львівщини.

11:25 09.02.2024

Можливість подання заявки на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

До 22 лютого жителі Золочівського району віком від 14 до 35 років  можуть подати заявки на Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Щороку присуджується до 20 таких премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.

19:22 08.02.2024

На Золочівщині вшанували пам’ять загиблих летунів Української Галицької Армії

У селищі Красне відбулося віче та поминальні заходи, присвячені подіям 5 лютого 1919 року, коли трагічно загинули від вибуху бомби летуни в Красненській авіаційній школі Української Галицької Армії.

18:05 07.02.2024

Відбулась виїзна нарада з питання вивчення стану дотримання вимог екологічної безпеки Філією «Золочівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

В нараді взяли участь перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик, директор Філії «Золочівське лісове господарство» ДП «Ліси України» Микола Яворський, начальник управління розвитку громад та територій райдержадміністрації Степан Коропецький.

16:42 07.02.2024

Якісне шкільне харчування – запорука зростанню та розвитку здорової нації!

Попри війну і труднощі обставин, це доводять правильні дії в громадах. Представники  Золочівського району мали чудову нагоду взяти участь у семінарі «Упровадження реформи шкільного харчування: практика співпраці громади та бізнесу» та побачити напрацювання Городоцької громади щодо організації гарячого харчування в школах.

18:20 06.02.2024