День Героїв Небесної Сотні: сьогодні 10-та річниця Революції Гідності

"Зима 2014. «Пливе кача». Перші смерті на Майдані за Незалежність і за майбутнє країни. Тоді було уявити неможливо, що люди різного віку — молоді та амбітні, старші та досвідчені — всі стануть за єдину ідею — справедливість і правду.

10:01 20.02.2024

Молодь діє: про розвиток молодіжних центрів на Золочівщині

Справжнє значення постає не у розумінні важливості молоді, а у їхніх вчинках та діях. Це підтверджують молоді люди Золочівського району. Вони докладають власних зусиль задля розвитку молодіжної політики у громадах. Однієї із функцій якої  є створення та стратегування молодіжних центрів – безпечних, доступних, багатофункціональних осередків для спілкування, соціальних ініціатив, особистого розвитку, навчання, творчості та найголовніше – не просто активного дозвілля молоді, а змістовного, яке приносить користь суспільству. В Золочівському районі створено три таких молодіжних центри.

17:21 19.02.2024

Пожежна безпека очима дітей: завершився прийом дитячих робіт на конкурс, який організували рятувальники нашого району

Рятувальники Золочівщини спільно з представниками Золочівської районної військової адміністрації провели відбір малюнків до конкурсу на протипожежну тематику серед закладів загальної середньої освіти Золочівського району.

10:20 19.02.2024