Новини

Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Цього тижня у Золочів завітали представники Міжнародного Фонду Охорони Здоров’я та Навколишнього Середовища «Регіон Карпат» NEEKA. У Гуманітарному штабі Золочівської міської ради тренери провели лекцію на тему «Протидія насилля». Також волонтери роздали 64 пакунки із жіночою гігієною від ЮНІСЕФ.

18:49 24.02.2024

"Для українців дата 24 лютого навіки стане днем руйнування, але поміж тим — часом незламності", - очільник Золочівщини Василь Маркевич

"На жаль, війна не триває лише 2 роки. Росія вторглась ще 10 років тому, зруйнувавши український мир і приносячи до нас «рускій мір». Країна-агресорка зруйнувала світовий порядок, захопивши Крим, роблячи терористичні дії на території східних областей України. Увесь цей час вона приховувала своє справжнє лице, називаючи війну в Україні громадянською, а своїх військових – українськими сепаратистами.

09:13 24.02.2024

Україна підписала дві нові угоди про співпрацю: оборонна підтримка, спільні політичні кроки та санкції проти держави-агресора

Україна підписала двосторонні безпекові угоди з Німеччиною та Францією, отримавши нові гарантії безпеки від партнерів. Раніше такий договір наша країна уклала з Великою Британією.

16:45 21.02.2024

Відбувся перший регіональний форум координаторів програми «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Захід відвідали майже 70 учасників. Це представники громад області, керівники структурних підрозділів освіти, фізичної культури, представники федерацій та керівники методичних об’єднань вчителів фізичного виховання.

15:18 21.02.2024