Психічне здоров’я та психологічна підтримка: у Золочеві відбувся тренінг

В рамках комплексної програми спільно з Координаційним центром Львівщини сьогодні у Золочеві відбулось навчання з представниками релігійних спільнот Золочівщини, організоване Мальтійською службою допомоги.

18:10 12.12.2023

Відбувся Форум «Мистецтво перемоги», присвячений збереженню культурної спадщини в умовах війни

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич побував на форумі “Культурний фронт. Мистецтво перемоги”, який організували Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького, Благодійний фонд “Підгорецький замок”, Благодійна організація “Благодійний фонд польсько-українського партнерства” та Польське братство кавалерів Гутенберга.

14:44 09.12.2023