Новини

Інтервʼю із Ігорем Пелехом, ветераном російсько – української війни, а нині – головним сержантом Золочівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки роти матеріально-технічного забезпечення роти.

Тема мобілізації — одна з найбільш обговорюваних не лише на Золочівщині, але й по всій країні. Брак інформації та нерозуміння цього процесу зсередини породжує чутки та хвилі обурення серед суспільства. Левова частка працівників територіального центру комплектування є ветеранами, які пройшли не лише бої у 2014-2015 роках, але й багато боїв вже після повномасштабного вторгнення. Про це і не тільки поспілкувались із Ігорем Пелехом, ветераном російсько – української війни, неодноразово відзначеного відомчими військовими нагородами, а нині – головним  сержантом Золочівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки роти матеріально-технічного забезпечення роти.

12:09 15.02.2024

Отримати відомості про доходи можна у смартфоні

Золочівська ДПІ нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, в рамках якої громадяни мають прозвітувати про доходи, отримані у 2023 році. Подати декларацію про майновий стан і доходи можна без відвідування податкової інспекції, скориставшись електронним сервісом ДПС – Електронний кабінет платника (https://cabinet.tax.gov.ua/), або мобільним додатком «Моя податкова».

15:53 14.02.2024

Затверджено план роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2024 рік

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайла Кулика проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В засіданні режимі онлайн взяли участь члени комісії, керівники місцевих органів влади, відділів освіти громад та лісогосподарських підприємств району.

15:25 13.02.2024

Заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин провів робочу зустріч

Сьогодні посадовець зустрівся з Ростислав Бейщаком - представником реабілітаційного центру «Дорога», що розташований в селі Княже Золочівського району.

16:41 12.02.2024

Учасники бойових дій, які мають аграрний бізнес, можуть отримати фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів

З 1 лютого 2024 року розпочато прийом заявок за одним із напрямків Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, а саме на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, засновником (або одним із засновників) яких є учасник/учасники бойових дій.

15:15 12.02.2024