Новини

На Золочівщині провели зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених

Це вже не перший такий захід проведений у Золочівському районі. Сьогодні зустрічі провели у м.Буськ та м.Броди для мешканців Буської, Красненської, Бродівської, Заболотцівської, Підкамінської громад. Захід організований за сприяння Координаційного центру при ЛОВА .Такі центри при Львівській ОВА та офіси у районах створені з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА - Галина Бордун.

15:38 24.11.2023

У Львівській області дружин загиблих військових запрошують взяти участь у проєкті «Почни»: реєстрація триває до 25 листопада

Метою проєкту є дати можливість жінкам, які пережили загибель близької людини, знову спробувати та знайти мотивацію працювати на благо себе та своїх близьких.

16:12 23.11.2023

На Золочівщині  відбулась важлива подія – урочисте відкриття реконструйованого центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м.Буськ

Львівська область є одним з лідерів щодо кількості місць надання адміністративних послуг серед інших регіонів України, тому реконструкція приміщення ЦНАПу в м.Буськ означає якісне отримання адміністративних послуг, а також зменшення бюрократичних перепон та покращення якості обслуговування.

16:58 21.11.2023