Підсумки предметних олімпіад 2025-2026 навчального року!
Щороку учнівська молодь закладів загальної середньої освіти бере участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів.
З 11 жовтня по 9 листопада 2025 року в Золочівському районі відбувся І (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025-2026 навчальному році.
Предметні олімпіади проходили за новим Положенням про учнівський олімпіадний та турнірний рух згідного якого усі бажаючі учні мали можливість зареєструватись та взяти участь в І етапі олімпіад.
Серед учнів 8-11 класів Золочівського району зареєструвались 1630 учнів-учасників, взяли участь 1412 учасників (в порівнянні з 2024-2025 навчальним роком – 719 учасників).
Незважаючи на виклики сьогодення, учасники олімпіад продемонстрували високий рівень знань з навчальних предметів та критичного мислення, отримали цікавий досвід та сформували власне уявлення про свої можливості.
Дякуємо всім учасникам за активність! Ваша участь – це вже перемога! Продовжуйте розвивати свої здібності та здобувати нові перемоги!
За результатами І етапу перемогу здобули та стали призерами (І-ІІІ місце) – 280 учнів.
На ІІ (обласному) етапі Золочівський район представлятимуть 269 учнів-учасників І етапу.
Вітаємо переможців та призерів!
Окремі слова вдячності вчителям-наставникам за відданість справі, високі результати та віру в своїх учнів!
Детальна інформація про результати І (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025-2026 навчальному році за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xBypBUt5c9DF7-sUYULsW2plax_IRaHZK8PJujN1yRM/edit?usp=sharing
• Бродівська ТГ - 387 учасників, з них: І - 21, ІІ - 54, ІІІ - 54;
• Золочівська ТГ – 354 учасника: І - 14, ІІ - 25, ІІІ - 38;
• Буська ТГ - 244 учасника: І - 8, ІІ - 11, ІІІ - 18;
• Красненська ТГ – 102 учасника: І - 2, ІІ - 3, ІІІ - 4;
• Підкамінська ТГ – 60 учасників: І - 3, ІІ - 3, ІІІ - 4;
• Заболотцівська ТГ – 44 учасника: І - 1, ІІ - 5, ІІІ - 3;
• Поморянська ТГ – 85 учасників: ІІІ - 5.





