Охорона праці у галузі освіти: на Золочівщині обговорили актуальні питання

Вчора, 28 листопада, за участі заступника голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар’яна Калина, начальника відділу освіти, охорони здоров'я та спорту Золочівської РВА Володимира Бартошика, заступника начальника Управління контрольно-перевірочної роботи – начальника відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Наталії Скірки, голови Красненської громади Романа Фурди, керівників органів управління освіти територіальних громад та освітян Золочівського району відбувся семінар-нарада.

19:11 29.11.2023

Відбувся робочий візит у Поморянську громаду. Оглянуто Пункти Незламності та хід реконструкції ЦНАПу

Сьогодні, за дорученням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича, заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ірина Біла відвідали Поморянську громаду та оглянули Пункти Незламності в селах Поляни, Ремезівці та селищі Поморяни.

16:53 29.11.2023

Відбулися загальні збори трудового колективу Золочівської районної військової адміністрації

Сьогодні у приміщенні малої зали Палацу культури ім. І. Білозора в м. Золочів начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів збори трудового колективу, на яких зробив аналіз роботи колективу за поточний рік, зосередивши увагу на питанні трудової дисципліни, наполегливості в роботі, якісному виконанні посадових обов'язків та використання відпусток.

18:31 28.11.2023