Новини

Реабілітаційний центр NextStep Ukraine - це місце, де наші Герої повертаються до повноцінного життя

«NextStep Ukraine» – нейрореабілітаційний центр для людей з травмами центральної нервової системи, зокрема, головного та спинного мозку. Реабілітаційний центр «NextStep Ukraine» розпочав роботу у квітні 2018 року у місті Ірпінь на Київщині. Після деокупації Ірпеня у червні 2022 року Центр відновив роботу й більше 130 військовослужбовців наразі пройшли курс реабілітації. Зараз такий центр запрацював у Львові.

12:30 19.01.2024

На Львівщині обговорили спільну роботу Координаційного центру підтримки цивільного населення з міжнародними партнерами на 2024 рік

Відбулося засідання під головуванням  Галини Бордун,  голови Координаційного центру при ЛОВА, радниці начальника Львівської ОВА Максима Козицького за участі близько 70 представників міжнародних організацій. Віктор Олійник, заступник голови Золочівської РВА, взяв участь у роботі обласного Координаційного центру підтримки цивільного населення з міжнародними партнерами на 2024 рік.

11:01 19.01.2024

Допомога ветеранам!

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області функціонує Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає широкий спектр послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

18:50 18.01.2024

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

16:41 17.01.2024

Служба зайнятості - ветеранам

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на до та після. Багато українців набули статусу учасників бойових дій і стали потребувати особливої підтримки від держави. Як саме служба зайнятості може допомогти захисникам і членам їх родин?

15:14 17.01.2024

Представники Золочівської РВА провели черговий огляд локацій безпеки установ району

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Ірина Біла відвідали навчальний заклад ЗЗСО I-III ст.№1 м. Золочева та оглянули найпростіше укриття та «Пункт Незламності».

14:52 17.01.2024

Золочівська філія Львівського обласного центру зайнятості інформує: з 1 січня 2024 року змінилися умови надання компенсації роботодавцям при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

До уваги роботодавців! Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:58 17.01.2024