До уваги споживачів природнього газу!

Буське відділення АТ «Львівгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт Бібрським ЛВУМГ ТОВ «Оператор ГТС України» буде припинено подачу газу споживачам у наступні терміни:

11:27 13.07.2021

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищено рівень пенсійного забезпечення

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

08:57 13.07.2021

Податок на доходи фізичних осіб територіальних громад Золочівського району у першому півріччі 2021 року

Одним із основних бюджетоутворюючих джерел надходжень у структурі доходів місцевих бюджетів територіальних громад є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Питома вага ПДФО загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району у звітному періоді складає по Заболотцівській громаді - 52,1 %, Бродівській – 70,8 %, Буській – 62,1 %, Золочівській – 66,6 %, Красненській – 54,7 %, Підкамінській – 57,8 %, Поморянській – 54,0%.

11:37 12.07.2021

Вітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича зі святом першоверховних апостолів Петра і Павла

Щиросердно вітаю Вас із величним святом першоверховних апостолів Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло найвірніші сподвижники Ісуса Христа. Своїм прикладом Святі вчили нас плекати християнські чесноти: любов, співчуття, справедливість і миролюбність.

10:28 12.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Красненською громадою

9 липня у народному домі смт Красне відбулася нарада під керівництвом заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника та начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської РДА Володимира Бартошика з представниками Красненської селищної ради, старостами, освітянами, медиками та керівниками підприємств Красненської громади з питань проведення вакцинації проти #COVID19.

16:09 09.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Буською громадою

9 липня у сесійному залі Буської міської ради відбулася нарада під керівництвом заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника та начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської РДА Володимира Бартошика з представниками Буської міської ради, старостами, директорами закладів освіти, медицини та керівниками підприємств Буської громади з питань проведення вакцинації проти #COVID19. Присутні провели змістовну розмову у форматі «запитання-відповіді».

12:14 09.07.2021