Сьогодні свій 45 День Народження святкує колишній політичний в'язень кремля - ОЛЕГ СЕНЦОВ

Дата: 13.07.2021 11:06

Олег Сенцов - талановитий кінорежисер, сценарист, письменник, митець, сильна та мужня людина, громадський активіст, справжній патріот України.

За патріотизм, щирість та любов до рідної країни був засуджений у Росії, за звинуваченням в тероризмі до 20 років позбавлення волі, з відбуванням покарання у колонії суворого режиму. Він пережив голодування і врешті решт був обміняний в вересні 2019 року.

Вітаю Вас, Олег Геннадійович! Ви приклад хороброї і безстрашної людини, яка готова боротися за цінності до самого кінця. Дякую за Вашу стійкість, відвагу та тверду проукраїнську позицію.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                     Василь МАРКЕВИЧФото без опису